• Teatrzyk kukiełkowy: "Kopciuszek"

• Nowa galeria Teatrzyk kukiełkowy: "Kopciuszek" została dodana do albumu fotograficznego

8 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu teatr kukiełkowy, który przyjechal do nas z "Kopciuszkiem". Dzieci przekonały się, że przez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los. Z wielkim przejęciem oglądały przedstawienie i podziwiały piękne kukiełki. Teatrzyk bardzo podobał się wszystkim dzieciom. Po zakończeniu występu przedszkolaki nagrodziły aktorów głośnymi brawami. To był wspaniały dzień.

• Wigilia przedszkolna

• Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. 21 grudnia 2023r. obchodziliśmy przedszkolną Wigilię. "Smerfy" pod czujnym okiem pani Kasi Gierczyk przygotowały piękną akademię z okazji zbliżających się świąt. Wszystkie przedszkolaki wspólnie z pracownikami złożyły sobie życzenia świateczne i połamały się opłatkiem. Następnie zajęły miejsca przy stole wigilijnym, aby zjeść wspólny posiłek. Nie zabrakło na stole barszczu z uszkami oraz ryby i kapusty postnej. Śpiewane kolędy przez dzieci w grupach i choinka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności.

• Ubieranie drzewek w ogrodzie przedszkolnym

• 20 grudnia 2023r. Strażacy OSP - Kamienica przyszli z pomocą dekorowania w naszym ogrodzie przedszkolnym BOŻONARODZENIOWYCH DRZEWEK PRZEDSZKOLNEJ RODZINY. Ozdoby zostały przygotowane przez przedszkolaków, ich rodziny oraz nauczycielki. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc.

• Dokarmianie ptaków zimą

• Ze względu na duży śnieg, który pojawił się w ostatnim czasie, grupa "Tygryski" wyszła do ogrodu w celu dokarmienia ptaszków, które często odwiedzają nasz karminik. Przedszkolaki bardzo chętnie przyniosły różny pokarm dla ptaszków. Były to ziarenka słonecznika, zboze, drobne kawałeczki pieczywa i słoninka.

• Zimowe szaleństwa

• Korzystając z uroków zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Była to dla nich to świetna rozrywka. Było wesoło i radośnie. Z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola na ciepły obiad.