• "Niespodzianka od serca"

• W poniedziałek 13 lutego br. w przedszkolu gościliśmy aktorów z teatru Eden. Tym razem przyjechali oni do nas ze sztuką zatytułowaną „Niespodzianka od Serca”.  Spektakl ten miał na celu pokazanie dzieciom, że podarunek nie musi być drogi, najważniejsze jest, by był dany od serca. Darem może być laurka, czy miłe słowo, coś, co biorąc w ręce uzmysłowi nam, że jesteśmy dla drugiej osoby ważni, że ta osoba o nas myśli. Z obdarowywaniem nie trzeba wcale czekać na specjalną okazję, radość można komuś sprawić w każdej chwili.  Morałem kończącym przedstawienie były słowa: Kochane dzieci pamiętajcie, że prezenty mogą mieć różne rozmiary, barwy i kształty. Prezenty, można kupić znaleźć lub zrobić i nie jest ważne czy taki prezent kosztuje dużo pieniędzy, ważne jest to, że o kimś pomyśleliśmy i dlatego sprawiliśmy mu niespodziankę.