Wydarzenia przedszkolne

Święto Mamy i Taty w przedszkolu

28 i 29 maja gościliśmy w naszym przedszkolu Rodziców na specjalnej uroczystości
z okazji Święta Mamy i Taty.
Dzieci długo przygotowywały się pod okiem swoich pań, by ta wizyta była pełna radości i wzruszeń. Każda grupa przygotowała specjalny program artystyczny na ten wyjątkowy dzień – dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze, składały piękne życzenia swoim Rodzicom, którzy oglądali te występy z uśmiechem, ale i czasem z łezką wzruszenia. Dzieci chciały w ten sposób podziękować swoim Rodzicom za troskę i miłość jaką są obdarzani na co dzień. Każdy z gości otrzymał również prezent własnoręcznie wykonany przez swoje dziecko m. in. w formie laurek, kwiatów. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Dzieci przez zaproszonych Gości zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz dużą iloscią słodyczy. Po części artystycznej Rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To była piękna, podniosła, niezwykle rodzinna oraz pełna wzruszeń, uśmiechów i oklasków uroczystość.

• Samorządowe Przedszkole w Kamienicy
    34-608 Kamienica 490